Takvim Basımı

Bilir Basım Matbaa olarak, Takvim baskısı işlerinizi hızlı ve kaliteli şekilde, uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Takvim fiyat teklifi ve takvim teknik detayları için bize ulaşabilirsiniz.

Masa Takvimleri

Masa Takvimi basım hizmetlerimizle markanıza özgü tasarımla hızlı, kaliteli ve uygun fiyat avantajlarıyla takvimlerinizi basıyoruz. Takvim fiyat teklifi ve takvim teknik detayları için bize ulaşabilirsiniz.

Gemici Takvimleri

Sailor’s calendars are made in the market with 1-2-3-4 cores, spiraled or perforated, hardcover.

Gemici Takvimleri

Etiketler : takvim baskı, takvim basımı, takvim baskısı, takvim baskı istanbul, takvim bastırma fiyatları, takvim basan matbaalar, istanbul matbaa takvim basımı, bilir basım matbaa takvim baskısı, gemici takvimi, gemici takvimi fiyatları, gemici takvimi nedir, gemici takvimi örnekleri, promosyon gemici takvimi, gemici takvimi satın al, gemici takvimi baskı, gemici takvimi baskısı, gemici takvimi basımı

İlgili Ürünler

Promosyon Kalem Baskısı

Promosyon kataloğumuzdan firmanıza uygun ürünleri seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Özel plastik ve metal baskılı kalemler hazırlıyoruz.

Promosyon Setleri

Lüks kutulu promosyon setleri. Kutu ve ajanda üzerine firma logo veya ismini yada kişiye özel isimler yazdırılabilir.

Not Defteri

Kapak modelleri cilt bezi, suni deri, termo suni deri, ofset baskılı sıvama sert kapak, modelleri yapılmaktadır.

Takvim

Masa takvimleri firmanıza özel tasarım yapılarak üretilmektedir.

Ajanda

Spiralli Ajanda, Çantalı Ajanda, Mekanizmalı Ajanda, Günlük Çizgili, kareli ve haftalık iç bloklu ürünler bulunmaktadır. Kişiye özel ajandalar, üretmekte ve talep halinde ajanda üzerlerine kullanıcı isimleri yazmaktayız.

Küp Not & Bloknot

Birbirinden farklı ve özel diplomat zarf, torba zarf, pencereli diplomat zarf ve baskılı diplomat zarflar üretiyoruz.